Citroen C4 II Facelift Sedanas
2015–2022 · 4 modifikacijos
- Galia
- 114–150 AG (84–110 kW)
- Kuras
- Benzinas, Dyzelinas
- Pavarų dėžė
- Automatinė, Mechaninė
- Varantieji ratai
- Priekiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 4,8–7,1 l/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 8,1 s
- Maks. greitis
- 187–207 km/h
Citroen C4 II Facelift sedanas gamintas 2015–2022 m. Kataloge – 4 modifikacijos (benzinas, dyzelinas), galia 114–150 AG (84–110 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 4,8–7,1 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 8,1–12,5 s.
Modifikacijos
4 · pažymėkite langelį – palyginti galima ir su kitais modeliais (iki 4); rodyklė atveria duomenis
| Palyginti | Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 AT 115 AG | 115 AG 85 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 12,5 s | 6,6 l | ||
|
||||||||
| 1.6 AT 150 AG | 150 AG 110 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 8,1 s | 6,5 l | ||
|
||||||||
| 1.6 MT 114 AG | 114 AG 84 kW | Dyzelinas | Mechaninė | Priekiniai | 11,4 s | 4,8 l | ||
|
||||||||
| 1.6 MT 115 AG | 115 AG 85 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 10,9 s | 7,1 l | ||
|
||||||||