Toyota ProAce II Facelift Vienatūris Verso L1
nuo 2024 · 4 modifikacijos
- Galia
- 136–177 AG (100–130 kW)
- Kuras
- Dyzelinas, Elektra
- Pavarų dėžė
- Automatinė, Mechaninė
- Varantieji ratai
- Priekiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 7,3–7,5 l/100 km
- Elektros sąnaudos
- 24,2–24,4 kWh/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 12,1 s
- Maks. greitis
- 130–185 km/h
Toyota ProAce II Facelift vienatūris verso l1 gaminamas nuo 2024 m. Kataloge – 4 modifikacijos (dyzelinas, elektra), galia 136–177 AG (100–130 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 7,3–7,5 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 12,1–13,3 s.
Modifikacijos
4 · rodyklė atveria modifikacijos duomenis, stulpelio pavadinimas – rikiuoja
| Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 AT 177 AG | 177 AG 130 kW | Dyzelinas | Automatinė | Priekiniai | – | 7,3 l | |
|
|||||||
| 2.0 MT 144 AG | 144 AG 106 kW | Dyzelinas | Mechaninė | Priekiniai | – | 7,5 l | |
|
|||||||
| EV AT 136 AG | 136 AG 100 kW | Elektra | Automatinė | Priekiniai | 12,1 s | 24,2 kWh | |
|
|||||||
| EV AT 136 AG | 136 AG 100 kW | Elektra | Automatinė | Priekiniai | 13,3 s | 24,4 kWh | |
|
|||||||